Velg en side

Om oss

Schibsted Production

Vi hjelper deg gjerne med design og god kommunikasjon.

Schibsted Production er et av Schibsted sine inhouse reklamebyråer, og vi har høy kompetanse innen print og digital annonseproduksjon. Vi tilbyr både totalkonsepter innen markedsføring av din bedrift/kunde eller mindre enkeltoppdrag. Hos oss har vi bred kompetanse innen flere medier. Har du behov for å få laget nyhetsbrev, landingsside eller en nettside, kan vi også bistå med det. Vi har god kompetanse innen avanserte digitale løsninger, interaktive løsninger og animasjon. Med vårt store fokus på kreativitet og effektivitet, kan vi levere gode løsninger til svært konkurransedyktige priser.

Kontakt oss gjerne for en utfyllende prat!

Arve Knudsen

Arve Knudsen

Daglig leder

arve.knudsen@schibsted.com
900 65 236

Jorunn Vigebo

Avdelingsleder

jorunn.vigebo@schibsted.com
908 70 703

Frank Stig Jensen

Koordinator Kreativ/digital designer

frank.stig.jensen@schibsted.com
473 21 778

Tor Even Børufsen

Koordinator Digital/print produsent

tor.even.borufsen@schibsted.com
970 03 835

Wenke Flæte

Wenke Flæte

Digital/print produsent

wenke.flete@schibsted.com
970 89 491

Sidsel Udø Bergum

Digital/print produsent

sidsel.bergum@schibsted.com
971 15 804

Siv Kristin Sørstrand

Digital/print produsent

siv.kristin.sorstrand@schibsted.com
974 95 115

Inger Aga Svendsen

Digital/print produsent

inger.aga.svendsen@schibsted.com
924 02 137

Hanne Karin Vikre

Digital/print produsent

hanne.karin.vikre@schibsted.com
909 76 455

Kenneth Alvseike

Kreativ/digital designer

kenneth.alvseike@schibsted.com
991 01 520

Lise Foss Johansen

Kreativ/digital designer

lise.foss.johansen@schibsted.com
977 52 521

 

Lena Maria Vieira

Kreativ/digital designer

lena.larsen@schibsted.com
480 79 214

Sølvi Rosvoldaunet Osa

Kreativ/digital designer

solvi.rosvoldaunet.osa@schibsted.com
905 98 044

Sara Ma Baskå Norli

Kreativ/digital designer

sara.norli@schibsted.com
415 79 505